top of page

hizmetler

sosyal medya yönetimi

Markanızın sosyal medya hesaplarını yönetmek, içerik oluşturmak ve hedef kitle ile etkileşim kurmak için stratejik yaklaşımlarımızı kullanıyoruz.  Buzz Spor mecraları, ekip deneyimi, bu süreçte markayı destekler. 

influencer marketing

Buzz Spor, sosyal mecraları sayesinde markaların ürün veya hizmetlerini tanıtmak için stratejiler geliştirir ve markalar ile işbirliği yaparak hedef kitleye ulaşmayı sağlar. İçerik oluşturma, kampanya yönetimi ve analiz süreçleri ile markaların pazarlama hedeflerine katkı sağlarız. 

etkinlik yönetimi

BS Pixel’in uzman ekibi, markanız için en etkili çözümleri sunar ve etkinlik yönetimi sürecini yönetir. Planlama ve uygulama sürecinde sizinle birlikte çalışarak, etkinliklerinizin başarıyla sonuçlanmasını sağlıyoruz. 

dijital iletişim

Dijital iletişim, günümüzde iş ve sosyal hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Dijital iletişim araçlarını kullanarak, işinizi büyütmek, markanızı büyütmek ve rekabet avantajı sağlamak için BS Pixel olarak size yardımcı oluyoruz.

tasarım | video prodüksiyon

Markanızın öyküsünü en etkili şekilde anlatmak için yaratıcı çözümler sunuyoruz. BS Pixel olarak, etkili tasarım ve video prodüksiyon içerikleri üreterek markanızı ön plana çıkarıyoruz.

bottom of page